Інформація про нас. Контакти.

Засновником загальнополітичного видання “Розумне місто Кам’янське” є ГО “Сили Громади м. Кам’янське”
Телефон для зв’язку: 067-622-53-99
E-mail:sylagromadykamyanske@gmail.com

Громадсько-політичний часопис “Розумне місто Кам’янське” в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/RMKamianske/
https://twitter.com/RMKamianske
https://www.instagram.com/rmkamianske/
https://t.me/rmkamianske

Группа в Фейсбук, як соціально дискусійний майданчик: https://www.facebook.com/groups/rozumnekamianske/

Адміністратори: Андрій Іванченко   та Андрій Нестеренко
Ви також можете звернутися до нас через форму зворотнього зв’язку на сайті sylagromady.dp.ua
Свідоцтво про державну реєстрацію: Серія ДП №2201-939Р

ГО “Сили Громади м. Кам’янське” не політичне об’єднання активних громадян міста для досягнення спільної мети.Принципи діяльності: рівні права (і можливості) учасників громадської ініціативи, дії виключно у законодавчій площині, відкритість та прозорість дій

Наша мета розвиток Розумного міста Кам’янське – сучасне  Українське місто  Європейського типу, комфортне для життя, для роботи та відпочинку мешканців.

Місто, в якому втілені елементи прямої демократії та участі громадян в розподілі бюджетних коштів та при прийнятті доленосних рішень.

Місто, в якому визнано головними  цінностями  здоров’я мешканців, їх добробут та розвиток.

Місто де створені всі умови для розвитку бізнесу, малого та середнього підприємництва, де немає місця безробіттю та злочинності.

Місто сучасних технологій та  розвинутого сучасного громадського транспорту.

Місто зразкової культури, де створені  умови для розвитку мистецтва та  спорту. Туристичне привабливе

Місто за своїм історичним надбанням та  сучасним досвідом розвитку.Ідея Розвиток громади для створення Розумного міста.

Наші пріоритети

 • Зміна системи влади. Унеможливити корупційні можливості.Всі державні та міські  органи влади працюють на добробут мешканців міста.
 • Прийняття статуту територіальної громади міста. Кожний мешканець міста що приймає умови статутного розвитку міста отримує переваги передбаченні “КАРТОЮ мешканця міста”.
 • Розробка та втілення стратегії сталого енергоефективного розвитку. Повноцінне приєднання до “Угоди мерів”. Застосовуання всіх  можливостей Енергоаудиту та енергоемеджменту для розвитку міста
 • Прийняття міською радою бюджетного регламенту, після відкритого громадського обговорення. Залучення громадськості до вирішення локальних питань та втілення проектів через фінансову підтримку (ОСББ та)  О.С.Н. Впровадження “бюджету участі”.
 • Розширення меж міста за рахунок об’єднання в “спроможну територіальну громаду” з прилеглими селищами. Покращення інвестиційного потенціалу в наслідок появи додаткових вільних земельних ділянок.
 • Залучення інвесторів для розвитку міста  в тому числі в загально-міські програми.
 • Прийняття нових правил благоустрою в місті , впровадження роздільного збору сміття та вторинної сировини. Створення конкуренції на ринку вивозу та сортування сміття.
 • Стимулювання на міському рівні створення ОСББ та ОСН, прийняття загальноміської програми їх підтримки. Впровадження конкурсів на місцеві гранти.
 • Стимулювання роботи національної поліції шляхом розроблення та впровадження дієвої програми підтримки та стимулювання співробітників до справжньої роботи на результат шляхом фінансової підтримки підрозділів та окремих осіб до (та) підвищення їх рівня роботи завдяки преміювання з міського бюджету.
 • Створення інституції громадських наглядових рад при усіх комунальних підприємствах з повноваженням впливу на фінансову, кадрову та економічну політику.
 • Створення координаційної ради з розвитку громадського суспільства. Надання громадським організаціям можливість виступати організаторами загально міських культурних, спортивних та інших програм та святкових подій.
 • Екологія. Створення екологічної програми на 20-50 років для мінімізації впливу промислових підприємств на екологію міста та на здоров’я мешканців міста.  Прийняття стандарту екологічних вимог до існуючих та нових підприємств в межах міста та суворе їх дотримання.
 • Архітектура та містобудування. Прийняття архітектурної концепції міста. Головна  мета архітектурний комплекс, який забезпечує комфортне життя та відпочинок мешканців. Зручна транспортна інфраструктура. Зональний розподіл міста для зручної роботи,життя та відпочинку.
 • Культура та спорт. Створення міської програми втілення культурних цінностей в повсякденне життя міста. Розвиток програм для всіх вікових категорій. Мотивація долучення до культурних програм міста .
  Створення умов для  мистецької роботи ( музика, живопис, література, театр, танці, вокал….)
  Программа розвитку талановитих…
  Популярізація історичних  пам’яток міста.
  Популярізація здорового способу життя  та спорту. Долучення всіх вікових категорій.
 • Освіта. Сучасна шкільна освіта для молоді. Створення  міської програми  розвитку молоді. Центри тренінгової підготовки  молоді для успішного життя.
  Сучасна вища та професійна освіта. Освіта відповідно до загальної концепції розвитку міста. Молодь не повинна після отримання освіти шукати долю в інших містах.
  Акцент: Навчання молоді сучасним знанням в найбільш прибуткових ( не промислових) сферах життя – наприклад програмні продукти.
 • Розробка та впровадження, на міському рівні, програми національно-патріотичного виховання. Розробка туристичних маршрутів для закріплення в підсвідомості знань про історичні події та постатей, які впливали на життя та розвиток міста і країни в цілому.
 • Охорона здоров’я. Сучасні  поліклініки сімейної медиціни. Безкоштовний доступ мешканців до  сучасного медичного обладнання.Популяризація здорового образу життя. Періодичне   медичне обслідування та профілактика захворюваннь.
  Впровадження страхової медицини та системи надання безкоштовного лікування мешканців міста за умовами дотримання умов договору ( здоровий спосіб життя, відсутність шкідливих звичок, щорічне обслідування та дотримання рекомендацій лікаря). Залучення найкращих медичних фахівців.  Безкоштовне отримання житла. Сприяння програмам розвитку. Міська інвестиційна програма розвитку.
 • Розвиток бізнес  середовища та підприємництва.
  Прийняття програми національного та місцевого  виробничого патріотизму (Свій до свого по своє)
  Створення Бізнес ПАРКІВ. Техно парків. Зон Коворкінгу.
  Надання пільгових умов для інвесторів ( ставка оренди землі, податкові пільги) за умови створення нових робочих місць.Договори соціального партнерства  з працюючими підприємствами міста.
  Надання рівноправного та безперешкодного доступу представникам МСБ до роботи з бюджетом. Зниження на загально міському рівні порогу для роботи в PROZORRO.
 • Туризм Програма розвитку туризму.
  Визначити унікальні історичні цінності міста. Відновлення історичних пам’яток міста.
  Збереження історичної частини міста.
  Популярізація екскурсійної діяльності. Пошук  головної історичної культурної пам’ятки міста для розвитку туризму
  Проведення всеукраїнських заходів та фестивалів.
  Популярізація зеленого туризму.
  Популярізація туризму здорового спосібу життя
  Популярізація спортивного туризму
  Популярізація етнотуризму.
  Пошук закордоних інвестицій для створення “Туристичного парку міста” “Туристичної карти міста”
  “ Туризм реформ та розвитку” обмін досвідом.

  План стратегічного розвитку міста Кам’янське 2030
  http://strateg.sylagromady.dp.ua/
  Наші інші проекти: “Я люблю Кам’янське
  http://art.sylagromady.dp.ua/