Захист малого та середнього бізнесу, успішні кейси Кам’янського

Політична партія “Сила Людей” одна з перших завжди реагує на проблеми для малого та середнього бізнесу. Така робота системна і відбувається майже по всій Україні.

“Малий і середній бізнес — основа економіки України. Для мешканців сіл — часто це єдина можливість продати чи купити молоко, сир, яйця, городину… Українські фермери не можуть сьогодні продати сезонної плодово-овочевої продукції, а люди не мають змоги купити найпростіші продукти харчування.

Карантин убиває українських виробників.

«Сила Людей» вимагає від уряду відновити роботу ринків і мереж роздрібної торгівлі та послуг.

Заява Кам’янської міської організації “Сила Людей”

Через деякий час влада вілреагувала та робота на ринках поновлена з дотриманням карантинних вимог. У квітні 2020 року партія середнього класу звернулась до Кам’янського міського голови щодо встановлення нулювої ставки єдиного податку для ФОПів.

Розуміючи всю складність ситуації в якій опинилися представники мікробізнесу, чия діяльність попала під заборону на період дії карантинних обмежень, Кам’янська міська організація політичної партії “Сила Людей” звернулася до Кам’янського міського голови та Кам’янської міської ради зі зверненням щодо встановлення нульової ставки єдиного податку для ФОПів – спрощенців І і ІІ груп, чия діяльність находиться під забороною.
Сподіваємось на підтримку наших пропозицій та підтримку мікробізнесу.

Нажаль відповідь затрималась, але в цілому є позитивні зрушення, адже малий бізнес отримає податкове полегшення після прийняття рішення на наступній сесії Кам’янської міської ради, якщо депутати проголосують.

Проект рішення який виник за результатами розгляду ПП “Сила людей” вже на сайті Кам’янської міської ради

Звертайтесь до ваших депутатів міської ради та попросіть пітримати цей проект рішення.

По матеріалам сторінки ПП “Сила Людей в Кам’янському