Чи сплачено за політичну рекламу?


“Місцева політика” – інформація про політичні партії та політиків

Політичної реклами в місті дуже багато. Воно і не дивно – попереду місцеві вибори. Одне з найбільших порушень антикорупційного законодавства в частині політичної корупції є ненадання достовірної інформації про розміри витрат на політичну рекламу. В цьому місцеву партію “Бджола” звинувачували не раз.
https://www.chesno.org/post/3900/ Так, в законодавстві є можливості створювати одноіменні громадські організації, та вести рекламну політичну компанію через фінансування громадської організації, до якої не має жорстких вимог по звітності на політичну рекламу. Саме такими методами і користується партія мера в Кам’янському.

Якщо є потреба використовувати такі методи фінансування одразу з’являються і сумніви – “А чи не корупційні кошти використовуються цією партією?” Друге питання “А якщо у мера чи у його партії є корупційні фінанси, то чи не з міського бюджету їх походження?”

Складні питання на які навіть не шукає відповідь жодна правоохоронна організація в місті. А от у мешканців особливий інтерес в соціальних мережах викликають рекламні борди та інші кострукції встановлені на територіях комунальних підприємств, закладів та установ. Цього разу в поле зору потрапив міський парк.

Небайдужі мешканці міста Кам’янське звернулися з цього питання до департамента ЖКГ та Будівництва та запит був переадресований розпоряднику інформацією.

Але ще більш цікавою відповіддю виявилась відповідь директора КП КМР “Центральний парк культури та відпочинку”

Таку зухвалу поведінку А.В. Самохвалової директорки КП КМР “Центральний парк культури та відпочинку” місто спостерігає не вперше. Не дивно що вона прикриває свого партійного лідера та мера міста по сумісництву Білоусова А.Л., адже вона також є членом команди “Бджоли”. Дивно те що за роки своєї роботи Самохвалова, так і не спромоглася вивчити необхідні їй законодавчі вимоги.

Самохвалова А.В. була частиної команди міжнародних злочинців братів Дубінських до того,як потрапила в Бджолу. Навколо Самохвалової А.В. декілька разів піднімалися питання щодо розкрадання майна в КП КМР “Центральний парк культури та відпочинку”, але через дружбу Дубінських з губернатором області в ті роки Резніченком – їй все сходило з рук.

Мабуть саме за тку зухвалу сміливість Самохвалову А.В. прийняли до ПП “Бджола”. Такі кадри дуже необхідні тій команді,яка використовуючи адміністративний ресурс планує потрапити до владти на наступні 5 років. Але не зрозуміло, хто цього разу буде прикривати директора КП КМР від Законодавства України.

Лідер партії? Чи родичі лідера партії з генеральної прокуратури?

Ми залюбки опублікуємо документи про оренду рекламних площин та дозвільну документацію на сторінках нашого сайту,якщо директор КП КМР “Центральний парк культури та відпочинку” згадає що вона підзвітна за майно та ресурси громади міста Кам’янське.